ЛЕЖАЈ СУРФИНО – ОНЛАЈН

10.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14729 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

125 x 206,5 x 92 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек 120 x 200 cm

БОЈА

Сива со даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Модерната форма и интересните бои сигурно ќе го привлечат окото на многу тинејџери. Креветот е компатибилен со душек со димензии 120х200

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ СУРФИНО – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби