ЛЕЖАЈ ТИНО 180X200 ОД ЗАЛИХА ###

32.900 ден

2 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 217 х 202 х 117 cm Висина на лежај: 35 cm Табла: L-202 x W-40 x H-110 cm Бои/Дезени: – Ф-431С – Ф-435С (Излог) – ИЗБОР ОД СИТЕ ( С ) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Начин на комбинирање на бои: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Ногари: Метални, никел Механизам: Француски

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ТИНО 180X200 ОД ЗАЛИХА ###”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби