ЛЕЖАЈ ВЕГАС 160Х200 ТОП ЦЕНА

15.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 10685 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 162 х 210 х 122 cm Димензии за душек: 160 х 200 cm Висина на лежај: 35 cm Боја: – Крем (KETAN A9) – Темно Сина (BABYFACE 39) Изработка: Лежај изработен во штоф со механизми за подигање на душекот за дополнителен простор за складирање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ВЕГАС 160Х200 ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби