ЛЕЖАЈ ВЕГАС 180Х200

18.999 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 10916 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 182 х 210 х 122 cm Димензии за душек: 180 х 200 cm Висина на лежај: 35 cm Боја: – Крем (KETAN A9) – Темно Сина (BABYFACE 39) Изработка: Лежај изработен во штоф со механизми за подигање на душекот за дополнителен простор за складирање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ВЕГАС 180Х200”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби