ЛИФТОМАТ АЈО (6030С)

9.890 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Сина
Сина
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 45 х 50 х 78-88 cm Димензии на седечки дел: 45 x 55 cm Боја: Сина Изработка: Канцелариски стол изработен од висококвалитетен штоф.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ АЈО (6030С)”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби