ЛИФТОМАТ АРСЕН

8.690 ден

НА ЗАЛИХА

16 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 65 х 62 х 113-124 cm Височина на седење: 44-55 cm Длабочина на седиште: 52 cm Боја: Сива Изработка: Лифтомат изработен од ткаенина, мрежа. Прилагодлива поддршка на лумбалниот дел. Издржливост до 100кг

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ АРСЕН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби