ЛИФТОМАТ БЕНДЕР

7.990 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии: 59 х 62 х 124-134 cm Височина на седење: 46-56 cm Боја: Сива Изработка: Сива ткаенина Издржливост до 115кг

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ БЕНДЕР”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби