ЛИФТОМАТ БРЕМЕН

11.990 ден

35 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 70 x 70 x 125-133 cm Височина на седење: 42-49 cm Издржливост до 120 kg Боја: -Црно-Црвена Изработка: Канцелариски стол, тапациран во ткаенина во црна боја со црвен дизајн на рабовите. Потпирачите за раце се вклучени и покриени со вештачка кожа. Пластичната основа има пет тркала со црвени детали. Има механизам за навалување и е прилагодлив на висина. Големина на грбот 55x70cm и седиште 55x54cm.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ БРЕМЕН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби