ЛИФТ. ЕКО-КОНГРЕС/ЦРН-ШТОФ,ЕКО КОЖ.

1.989 ден

26 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 53 х 55 х 82 cm Височина на седење: 47 cm Боја: – Црна – Сина – Црвена Изработка: Столица изработена од еко штофови и пластични ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТ. ЕКО-КОНГРЕС/ЦРН-ШТОФ,ЕКО КОЖ.”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби