ЛИФТОМАТ ГРАНДЕ

10.590 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

КРЕМ
КРЕМ
Избриши
SHARE

Опис

Димензии: 66 x 64 x 114-122 cm Височина на седење: 48-60 cm Издржливост до 120 kg Боја: Бела Изработка: Канцелариски стол од вештачка (PU) кожа. Наслоните за раце се тапацирани на врвот. Основата е хромирана. Има функција за вртење и се прилагодува висината. Висина на седиштето 48-60 см. Макс. тежински капацитет: 120 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ГРАНДЕ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби