ЛИФТОМАТ ИНЕЈ

10.790 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 65 х 71 х 117-127 cm Височина на седење: 46-56 cm Боја: Црна Изработка: Модерен канцелариски стол, тапациран со квалитетна вештачка СТП кожа во црна боја. Има функција за вртење и се прилагодува по висина. Црната рамка на столот е пластична. Столот има фиксирани потпирачи за раце кои се изработени од пластика и нерѓосувачки челик. Столот е збогатен со механизам пеперутка. Седиштето има пена внатре. Основата е хромирана и има 5 PU рицистери во бела боја. Макс. капацитет на тежина е 110 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ИНЕЈ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби