ЛИФТОМАТ ЛОРЕНА

7.390 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензии: 59 х 59 х 96 cm Височина на седење: 46 cm Боја: -Црна со сиво Изработка: Едноставна столица со тапацирано седиште во квалитетна ткаенина и потпирач за грб со мрежеста ткаенина. Рамката на столот и седиштето се во црна боја, а потпирачот за грб е во сива боја. Седиштето има пена внатре. Основата е изработена од хромиран челик. Макс. капацитет на тежина е 100 кг.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ЛОРЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби