ЛИФТОМАТ НЕТИ

9.990 ден

11 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 60 х 70 х 108-118 cm Височина на седење: 47-59 cm Издржливост до 120 кг Боја: – Црна – Црно-Бела Изработка: Трендовски лифтомат со тапацирани раконслони. Изработен во еко-кожа во комбинација со штоф. Хромирана основа, функција на вртење и прилагодување на висина.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ НЕТИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби