ЛИФТОМАТ ТАМИА

7.990 ден

НА ЗАЛИХА

28 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 67 х 64 х 97/107,5 cm Височина на седење: 45-54,5 cm Боја: -Кафеава со сина Изработка: Едноставен канцелариски стол тапациран со квалитетна мрежеста ткаенина. Столот е во комбинација на сина и кафеава боја. Има функција за вртење и е прилагодлива висока. Седиштето има пена внатре. Има фиксирани потпирачи за раце. Рамката, потпирачите за раце и основата се во црна боја и изработени се од пластика. Столот е збогатен со механизам за навалување на пеперутка. Има 5 кастри на PU во црна боја. Макс. капацитет на тежина е 110 кг..

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ТАМИА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби