ЛИФТОМАТ ТОПИК НОВ

6.790 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 13893 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 57 х 60 х 94-104 cm Височина на седење: 45-55 cm Издржливост до 100кg Боја: Црна со Сива Изработка: Лифтомат изработен во штоф, со хромирана основа и хромирани раконаслони со палстика.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ТОПИК НОВ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби