ЛИФТОМАТ ВИКТОР ТОП-ЦЕНА

3.390 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 8359 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 56,5 x 61,5 x 88-97,5 cm Височина на седење: 45-56 cm Издржливост до 120кg Боја: – Црна – Сива – Сина Изработено од високо квалитетна мрежа, со тапацирани раконаслони и хромирана основа. Произведено во ЕУ

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ВИКТОР ТОП-ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби