ЛИФТОМАТ ВИРЕ

6.490 ден

46 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 61 х 63 х 110-120 cm Боја: -Зелeна со црно -Плав со црно -Портокалов со црно Изработка: Лифтомат изработен од мембранска ткаенина, мрежа(наслон) и црно седиште. Издржливост до 150кг

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ВИРЕ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби