ОГЛЕДАЛО Ф238

10.600 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 12434 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 100 x 74 x 4.5 cm Произведено во ЕУ Огледало во правоаголна форма. Може да се постави во хоризонтална или вертикална насока.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОГЛЕДАЛО Ф238”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби