ОРМАР АГОЛЕН ДРЕС 1

51.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 13909 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

3х плакари со врата: 80 х 50,5 х 201 cm 3х плакар со врата: 40 х 50,5 х 201 cm 2х плакари за агол: 93 х 52,5 х 200 cm 3x елемент над плакар: 80 x 50,5 x 40 cm 3x елеметн над плакар: 40 x 50,5 x 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува 6 х плакари со врата, 2 х плакари за агол, 6 x елемент над плакар

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Плакар составен од повеќе елементи изработен од иверка со деб. 16мм. Со механизми за меко затворање на фиоките и вратите на плакарите.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР АГОЛЕН ДРЕС 1”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби