ОРМАР КАШМИР ОНЛАЈН

33.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 15082 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

268 x 63 x 206 cm

БОЈА

Бела пиниа

МАТЕРИЈАЛ

Ламиниран медијапан

ОПИС

Ормарот Кашмир е совршена декорација за дневна соба во рустикален стил, како и спална соба во традиционален, англиски и ретро стил. Металните рачки се во контраст со светлата површина на ормарот. Три огледала на средните врати

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР КАШМИР ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби