ОРМАР ВЕГАС 225 ТОП ЦЕНА

21.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 225 x 58 x 210 cm Боја: Артисан со антрацит Изработка: Четворокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со дебелина од 18mm, со огледала на две врати и 2 фиоки

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР ВЕГАС 225 ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби