ПЛАКАР ЛУКС 15 – ОНЛАЈН

76.100 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13277 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за монтажа како на фотографијата: 292,5 х 186 х 241 cm 6х плакари: 80 х 50,5 х 201 cm 2х плакари за агол: 93 х 52,5 х 201 cm 6х елемeнти над плакар: 80 х 50,5 х 40 cm 2х елемeнти над плакар за агол: 93 х 52,5 х 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува осум плакари и осум елементи над плакар

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Плакар составен од повеќе елементи изработен од иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Плакарите се без врати, со механизми за меко затворање на фиоките.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПЛАКАР ЛУКС 15 – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби