ПЛАКАР ЛУКС 22 – ОНЛАЈН

29.500 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13282 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за монтажа како на фотографијата: 204 х 52,5 х 241 cm 2x Плакари: 80 х 52,5 х 201 cm 1х Плакар: 40 х 52,5 х 201 cm 2х елемeнти над плакар: 80 х 52,5 х 40 cm 1х елемeнт над плакар: 40 х 52,5 х 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува три плакари и три елемeнти над плакар

БОЈА

Бела сјај со бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка од 16мм, канттрака од 0,45мм

ОПИС

Плакар составен од повеќе елементи изработен од иверка со деб. 16мм и медијапан со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Механизми за меко затворање.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПЛАКАР ЛУКС 22 – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби