ПОЛИЦИ БАСЕЛИНЕ ПЛУС 73/198 ЦМ БЕЛА

7.190 ден

Нема на залиха

Шифра: 14523 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 73 x 34 x 198 cm Боја: Бела Изработка: Сет од полици изработени од висококвалитетна иверка од 16мм

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

73 x 34 x 198 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Секција со полици изработени од висококвалитетна иверка од 16мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПОЛИЦИ БАСЕЛИНЕ ПЛУС 73/198 ЦМ БЕЛА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.