ПОЛИЦИ БАСЕЛИНЕ ПЛУС 73/85 ЦМ СОНОМА

3.890 ден

Нема на залиха

Шифра: 14493 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 73 x 34 x 85 cm Боја: Сонома Изработка: Сет од полици изработени од висококвалитетна иверка од 16мм

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

73 x 34 x 85 cm

БОЈА

Сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Секција со полици изработени од висококвалитетна иверка од 16мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПОЛИЦИ БАСЕЛИНЕ ПЛУС 73/85 ЦМ СОНОМА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.