РЕЛАКС ФОТЕЛЈА ЛУМПУР

12.900 ден

Check 4 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 70 x 85-146 x 95-110 cm Боја: – Кафена – Сива Изработка: Фотеља со релакс механизам, изработена од високо квалитетен штоф во Кафена или Сива боја. Риклајнер функција.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “РЕЛАКС ФОТЕЛЈА ЛУМПУР”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби