САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ СИЕНА 4 МДФ СЈАЈ

7.300 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензија: 55 х 28 х 170 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Сандаче за чевли израбтено од Бела Сјај МДФ (лице) и иверка (корпус), четири фиоки за складирање на обувки

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ СИЕНА 4 МДФ СЈАЈ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби