ШИБЕР 300 МЕБЕЛ-ВИ Црна – Бела Плус

29.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 12338 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: 300 x 60 x 223 cm Боја: Црна – Бела Плус Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 mm. Двете средишни лизгачки врати се со меко затворање, две странични врати со обично затворање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР 300 МЕБЕЛ-ВИ Црна – Бела Плус”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби