ШИБЕР АСУМПТА – ОНЛАЈН

31.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14474 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

270 x 54 x 210,5 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Плакарот е поделен на 3 дела, на горните полици можете да складирате облека и предмети со максимална тежина од 10 кг. 6 фиоки обезбедуваат простор за складирање додатоци и долна облека.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР АСУМПТА – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби