ШИБЕР ДЕДЕРИК 170 КАФЕНА-БЕЛА БЕЗ ПОЛИЦИ ТОП ЦЕНА

10.900 ден

НА ЗАЛИХА

37 на залиха

Шифра: 14274 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 170 x 61 x 191 cm Боја: Кафена со бело Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка од 16мм. Просторот е функционално организиран и има стандардна полица и две шипки за гардероба. *Опција за нарачка на ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 170 (14264)

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

170 x 61 x 191 cm

БОЈА

Кафена со бело

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Просторот на плакарот е функционално организиран и има стандардна полица и две шипки за гардероба. *Опција за нарачка на ПОЛИЦИ СЕТ 3 БРОЈА 170 (14264) https://www.mebel-vi.com/product/polici-set-3-broja-170/

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Полици не се вклучени

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ДЕДЕРИК 170 КАФЕНА-БЕЛА БЕЗ ПОЛИЦИ ТОП ЦЕНА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби