ШИБЕР ФЛЕКС 200 СОНОМА

22.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 12549 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: 200 x 60 x 210 cm Боја: Светла Сонома Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина од 18mm,механизми за меко затворање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ФЛЕКС 200 СОНОМА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби