ШИБЕР ФЛЕКС 220 СО ОГЛЕДАЛО БЕЛ

30.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензија: 220 x 60 x 216 cm Боја: Бела Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина од 18mm,огледало на едната врата, со механизми за меко затворање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ФЛЕКС 220 СО ОГЛЕДАЛО БЕЛ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби