ШИБЕР КАРЛО 250

25.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

БЕЛА-СЈАЈ
БЕЛА-СЈАЈ
СОНОМА-БЕЛА
СОНОМА-БЕЛА
Избриши
SHARE

Опис

Димензија: 250 x 61 x 210 cm Боја: – Бела сјај – Сонома со Бела сјај Изработка: Плакар изработен од иверка. Лице изработено во Сонома со Бела Сјај или Бела Сјај (целото лице) и корпус Светла Сонома или Бела Мат.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР КАРЛО 250”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби