ШИБЕР УНИВЕРС – ОНЛАЈН

27.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14751 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

200 x 61 x 210 cm

БОЈА

Сива со црно

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Висококвалитетна иверка. Со три фиоки. Функционално дизајнирана внатрешност за доволно простор за складирање.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР УНИВЕРС – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби