ШИБЕР ВИНЕР 220 БЕЛО-АНТРАЦИТ

25.900 ден

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 220 x 60 x 210 cm Боја: Бело- Антрацит Изработка: Плакар изработен од иверка со дебелина 18mm, две внатрешни врати со меко затворање и две странични врати на клап шарки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ВИНЕР 220 БЕЛО-АНТРАЦИТ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби