СПАЛНА АНКАРА МЕБЕЛ-ВИ

74.900 ден

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 223 x 217 x 125 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 42 cm Ормар: 250 x 61 x 216 cm Тоалетна: 114 x 44 x 160 cm Натказни: 54 x 40 x 40 cm Боја: Масима дарк со крем Изработка: Спална изработена во иверица масима дарк со дебелина 18 и 25 мм, лице делови со пвц фолија крем. Тапацирана табла и тапацирани страници од лежајот. Огледало на шиберот , тоалетна и лежај апликации бронза со фазета.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА АНКАРА МЕБЕЛ-ВИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби