СПАЛНА БАВЕНО – ОНЛАЈН

72.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14818 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 187,5 x 210 x 91,7 cm (за душек 180 х 200 cm) Плакар: 270 x 61 x 223 cm 1хНатказна: 50 x 41,5 x 48,5 cm Тоалетна: 155 x 42 x 93 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, една натказна и тоалетна

БОЈА

Како на фотографијата (две комбинации на темен даб)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална изработена од висококвалитетна. На лежајот комбинирана табла со тапациран дел. Со една натказна. Спалната е достапна и на елементи https://www.mebel-vi.com/?s=%D0%91%D0%90%D0%92%D0%95%D0%9D%D0%9E&post_type=product

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА БАВЕНО – ОНЛАЈН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби