СПАЛНА БЕЛВИ

61.845 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

SHARE

Опис

Димензии: Лежај со натказни: 285 x 209 x 97 cm (за душек 160х200 cm) * Лежајот доаѓа без дополнителниот елемент за седење. Плакар: 270 x 61 x 210 cm (со лизгачки врати) Тоалетна: 161 x 43 x 107 cm Боја: Како на фотографијата (две комбинации на темен даб) Материјал: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка, комбинирана табла на лежајот со тапациран дел. Во плакарот вклучени плус три полици

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА БЕЛВИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби