СПАЛНА БУКУРЕШТ – ОНЛАЈН СИТИ 7053

30.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13273 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164 x 206 x 85 cm (за душек: 160 x 200 cm) Ормар: 180 x 52,5 x 200 cm Натказни: 54 х 40,5 х 40 cm Бифе: 120 х 40,5 х 80 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, натказни и бифе

БОЈА

Бела фладер со сонома арвен

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. ЛЕД осветлување на ормарот. Со вклучен механизам за подигање на душекот.Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Разделник во просторот на душекот, кој го дели на два попогодни делови за складирање и значително ја зајакнува целокупната структура на креветот и е главен фактор за неговата издржливост со текот на времето

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА БУКУРЕШТ – ОНЛАЈН СИТИ 7053”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби