СПАЛНА ЏУЛИЈА НОВА

36.900 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Елементи со димензии: Лежај со натказни: 254,6 х 205 х 90 cm (душек 160 х 200) Плакар: 225 х 60 х 205 cm Боја: Масима Дарк со Црна Текстура Изработка: Спална изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм, тапациран дел на таблата

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ЏУЛИЈА НОВА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби