СПАЛНА ГЕНОА БЕЛА

58.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 14862 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 148,5 x 201,5 x 94,5 cm (Димензии за душек: 140 x 200 cm) 1хНатказна: 48 x 44 x 61 cm Ормар: 110 x 59,5 x 195,5 cm Тоалетна: 90 x 42 x 99 cm Боја: Бел даб со орев Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка од 16мм.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ГЕНОА БЕЛА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian