СПАЛНА ЛОНДОН

125.900 ден

9 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 190 x 243 x 132 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 50 cm Плакар: 265 x 71 x 218 cm Тоалетна: 139 x 45,5 x 82 cm Огледало: 60 x 3,6 x 115 cm Натказни: 65 x 45,5 x 40 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Спална соба со аристократски изглед со механизам за кревање на лежајот со организирани кутии за скалдирање, меко затворање на вратите и фиоките, плакар со дрвени апликации и огледало, внатрешно лед осветлување на плакарот * Вклучена гратис монтажа

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ЛОНДОН”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби