СПАЛНА МАГЕНТА – ОНЛАЈН СИТИ 7006

33.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 12484 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164,5 х 206 х 96 cm (за душек: 160 x 200 cm) Ормар: 200 х 52,5 х 202,5 cm Тоалетна: 85 х 40,5 х 67,5 cm Натказни: 45 х 35,5 х 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, две натказни и тоалетна

БОЈА

Црна со магента

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спална изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање и ЛЕД осветлување на ормарот.

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 30 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МАГЕНТА – ОНЛАЈН СИТИ 7006”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби