СПАЛНА МИНХЕН – ОНЛАЈН СИТИ 7052

45.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 12117 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164,5 x 207,5 x 96 cm (за душек: 160 x 200 cm) Ормар: 200 x 58,5 x 214,5 cm Тоалетна: 120 x 45 x 80,5 cm Натказни: 50 х 40 х 45,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, две натказни и тоалетна

БОЈА

Даб аравен со снежна бела

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан со дебелина 16мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16мм

ОПИС

Спална соба изработена од даб аравен иверка од 16мм и медијапан снежно бела сјај со дебелина 16 мм. Плакар со огледало на едната врата. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МИНХЕН – ОНЛАЈН СИТИ 7052”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби