СПАЛНА МОНИКА

64.800 ден

Нема на залиха

Шифра: 14216 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 264 х 205 х 113 cm (за душек 180 x 200 cm) Натказни: 60 x 39 x 32 cm Тоалетна: 120 x 40 x 145 cm Плакар: 237 x 60 x 217 cm Боја: УД297 со крем МДФ сјај Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм во УД297 боја и крем медијапан сјај. Таблата на лежјот е комибинирана од тапацир и иверка. Во комплетот е вклучена и табуретка

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МОНИКА”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian