СПАЛНА ПИРАМИД

139.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 214 x 245 x 122 cm (за душек 180 x 200 cm) Висина на лежај: 45 cm Плакар: 265 x 71 x 218 cm Тоалетна: 135 x 52 x 92,5 cm Огледало: 55 x 82 x 5 cm Натказни: 68 x 52 x 56,5 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Спална соба со атрактивни детали со механизам за кревање на лежајот со организирани кутии за скалдирање, меко затворање на вратите и фиоките. ЛЕД осветлување на натказните и тоалетната и во внатрешноста на плакарот. Вклучена гратис монтажа

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ПИРАМИД”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби