СПАЛНА СИЛВИЈА МЕБЕЛ ВИ

39.900 ден

3 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 165 x 205 x 90 cm (за душек 160 x 200 cm) Висина на лежај: 35 cm Плакар: 205 x 60 x 210 cm Тоалетна: 80 x 42 x 75 cm Натказни: 40 x 40 x 45 cm Боја: Меркур со Перла Изработка: Спална изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм во Перла со Меркур боја (лице) и Меркур боја (корпус). Огледало на едната врата на плакарот и механизми за меко затворање.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА СИЛВИЈА МЕБЕЛ ВИ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби