СПАЛНА СПЛИТ – ОНЛАЈН СИТИ 7033

32.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 12483 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 164,5 х 204 х 81 cm (за душек: 160 x 200 cm) Висина на лежај: 30 cm Ормар: 220 х 58 х 200,5 cm Натказни: 45 х 40,5 х 45,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар и натказни

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан со дебелина 16мм и висококвалитетна иверка со дебелина 16мм

ОПИС

Спална изработена од иверка во сонома арвен боја и бела сјај медијапан со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. со 2 фиоки на лежајот Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200

ПРЕДНОСТИ

Механизми со меко затворање и ЛЕД осветлување на ормарот.

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА СПЛИТ – ОНЛАЈН СИТИ 7033”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Најви се

Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби