СПАЛНА ВАЛЕРИЈА ОРЕВ

92.900 ден

НА ЗАЛИХА

На залиха

Шифра: 14126 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 320 x 220 x 120 cm (за душек 180 x 200 cm) Натказни: 60 x 40 x 41 cm Плакар: 250 x 61 x 216 cm Тоалетна: 145 x 40 x 85 cm Боја: Месина со орев фолија Изработка: Спална изработена во костур иверица месина, (лице и видливи делови на тоалетна, касетки), шибер во медијапан со фолија орев, модерен стил на ногари никел, со стаклени делови на тоалетна и касетки, огледало со фазета на шибер, тапацирана табла и лежај со лед осветлување на таблата.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ВАЛЕРИЈА ОРЕВ”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби