СТОЛ БЕРНИ МИКРОФИБЕР

3.990 ден

На залиха

НА ЗАЛИХА

КАФЕНА
КАФЕНА
Сива
Сива
Избриши
SHARE

Опис

Димензија: 45 x 53 x 103 cm Димензии на седечки дел: 41 x 44 cm Висина на седечки дел: 48 cm Издржливост до 120 kg Боја: – Кафена – Сива Изработка: Модерен стол изработен во висококвалитетн микрофибер штоф. Црни метални ногари.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ БЕРНИ МИКРОФИБЕР”
ГОРЕ
СЛЕДИ НЕ:

КОШНИЧКА 0

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби